Lista Trenerów i Superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

Lista Trenerów i Superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

Nazwisko i imię
numer rekomendacji
data ważności
trener Miasto Kontakt
* trenerzy, którzy wyrazili chęć
udzielania rekomendacji kandydatom
Abraham-Walasiak Krystyna
I/282
15.11.2024
trener warsztatu Poznań  

Alarcón Arias Luis
I i II 189
S 61
24.03.2028

superwizor

Warszawa

 

Amarowicz-Pietrasiewicz Julia
I/176
21.04.2028

trener warsztatu

Warszawa

 

Andrychowicz Bożena
I i II/47
S 106
24.03.2028

superwizor

Tarnobrzeg

* tel. 604 105 081
bandrychowicz@wp.pl

Arend Hanna Bożena
I/100
21.04.2028

trener warsztatu

Łódź

 

Auguścik-Zając Teresa
I i II 257
S 79
22.06.2029

superwizor

Radom

* tel. 48 340 25 52
tel. 602 351 388
t.auguscik@interia.pl
www.psychodynamika-radom.pl

Baca-Marzecka Aleksandra
I/376
23.06.2028

trener warsztatu

Wrocław

* tel. 514 879 058
baca.ola@gmail.com

Bajdak Honorata
I i II 144
21.04.2028

trener

Lublin

 

Balcerkiewicz Katarzyna
I/134
30.03.2029

trener warsztatu

Poznań

 

Banasiewicz-Tenerowicz Aleksandra
I/220
24.06.2022

trener warsztatu

Warszawa

 
Banaszak Jarosław
I/442
30.03.2029
trener warsztatu Poznań tel. 608 430 413
j.banaszak.pmiz@gmail.com

Bartkowiak Rafał Krzysztof
I/387
19.11.2021

trener warsztatu

Kołobrzeg

* tel. 501 530 212
rb@bartkowiakrafal.pl
www.bartkowiakrafal.pl

Baryłka Maciej
I i II 482
30.03.2029

trener

Warszawa

* tel. 666 369 293
mbarylka@gmail.com
www.maciejbarylka.pl

Basińska Barbara
I/113
26.03.2021

trener warsztatu

Kłodawa

 

Bawolski Marek Jaromir
I/46
II/381
26.03.2021

trener

Wrocław

 

Bągorska Justyna
I/346
19.06.2020

trener warsztatu

Szczecin

 

Becker Kamila
I/128
21.04.2028

trener warsztatu

Warszawa

 

Bekair-Dłużyńska Iwona
I i II 316
26.03.2021

trener

Ostrołęka

 

Beszłej Magdalena
I i II 66
26.03.2021

trener

Wrocław

 

Bielecka-Prokop Monika
I/260
28.03.2025

trener warsztatu

Warszawa

 

Bieniasz Marta
I i II
S 2
21.04.2028

superwizor

Warszawa

 

Błażej-Beym Ewa Maria
I i II 382
16.03.2023

trener

Wrocław

* tel. 603 741 101
ewa.blazej@psychoterapia.med.pl

Bochner Mirosława
I/335
06.06.2020

trener warsztatu

Katowice

 

Bogucka Maria Ewa
I/388
19.11.2021

trener warsztatu

Sulejówek

* tel. 504 436 494
maria.bogucka@wp.pl

Boral Franciszka
I i II 51
26.03.2021

trener

Warszawa

 

Borek Mirosław
I i II 221
21.04.2028

trener

Warszawa

* tel. 603 130 262
miroslaw.borek@ewolucja.pl

Borowicz-Bartosik Agnieszka
I/401
24.06.2022

trener warsztatu

Łódź

 

Borowska-Stasica Dominika
I/357
23.06.2028

trener warsztatu

Bielsko-Biała

 

Boruta Barbara
I i II 52
19.11.2021

trener

Suwałki

 

Brala Stella
I i II 466
20.03.2020

trener

Warszawa

 

Brandys-Tylipska Teresa
I i II 54
S 62
21.04.2028

superwizor

Brzeg Opolski

 

Broda Martyna
I/428
28.03.2025

trener warsztatu

Katowice

 

Busiel Wojciech
I/309
II 474
22.09.2028

trener

Poznań

* tel. 606 915 141
wojciech.busiel@halibut.pl

Butniewicz Izabela
I/358
25.11.2028

trener warsztatu

Katowice

 

Byczkowska Justyna
I/407
16.03.2023

trener warsztatu

Poznań

 

Chalimoniuk Ewa
I i II 213
30.03.2029

trener

Warszawa

 

Charczyński Marcin
I/230
04.11.2022

trener warsztatu

Pruszcz Gdański

 

Chludzińska Zofia
I i II 57
26.03.2021

trener

Lipiny

* tel. 601 225 822
zofiachludzinska@wp.pl

Chodasz Aleksandra
I/160
19.11.2021

trener warsztatu

Warszawa

achodasz@gmail.com
tel. 609 081 313

Cholewa Katarzyna
I i II 258
S 102
28.06.2024

superwizor

 

 

Chruślicka Barbara
I i II 217
S 82
24.06.2022

superwizor

Wrocław

* tel. 603 663 390
chru@wp.pl

Cieciorowska Paula
I/209
25.03.2022

trener warsztatu

Zielona Góra

* tel. 604 619 677
p.cieciorowska@tlen.pl

Cisek Izabela
I/395
25.03.2022

trener warsztatu

Warszawa

* tel. 660 633 377
iza@coachingciala.pl
www.coachingciala.pl

Cisek-Dąbrowska Joanna
I i II 170
26.03.2021

trener

Piekary Śląskie

 
Ciszewski Sebastian
​I i II/503
​24.06.2027
trener Słupia
(łódzkie)
* tel. 509 779 003
s.ciszewski@op.pl

Cużytek Małgorzata
I/336
06.06.2019

trener warsztatu

Kraków

 

Cygańska Iwona
I/366
23.06.2028

trener warsztatu

Warszawa

* tel. 506 673 845
icyganska@gmail.com

Czaczuń Katarzyna
I/139
22.09.2028

trener warsztatu

Kraków

 

Czajkowska Alicja Katarzyna
I/389
19.11.2021

trener warsztatu

Wrocław

 

Czemierowska-Koruba Ewa
I i II 58
19.05.2028

trener

Busko-Zdrój

* tel. 603 093 830
czemierka@o2.pl

Czernecka Magdalena
I/210
II 485
22.06.2029

trener

Kraków

tel. 504 008 514
kontakt@lenaczernecka.pl​​​​​​​ 

Czerniak Marek
I i II 176
26.03.2021

trener

Włodawa

 

Czerniakiewicz Halina
I i II 59
21.04.2028

trener

Warszawa

 

Czernicka-Siwecka Jolanta
I/262
28.06.2024

trener warsztatu

Warszawa

 

Czerniejewska Anna
I i II 283
S 83
04.11.2022

superwizor

Wrocław

a.czerniejewska@interia.pl
tel. 71 78 88 663
tel. 603 641 663

Czupryńska-Wiewióra Joanna
I/88
II 410
21.04.2028
trener Wrocław joant@poczta.onet.pl
tel. 504 082 116

Czyżewska Katarzyna
I/147
26.03.2021

trener warsztatu

Warszawa

 

Dałek Marlena Anna
I/322
23.03.2019

trener warsztatu

Warszawa

 

Daszkiewicz Danuta
I i II 317
23.06.2028

trener

Sępólno Kraj.

 

Dąbrowska-Powązka Anna
II 480
23.06.2028

trener

Wrocław

 

Dekert Maria
I i II 61
S 85
28.06.2024

superwizor

Stalowa Wola

tel. 600 990 878
Maria.dekert@zhr.pl
www.moweddekert.pl

Dembińska-Krajewska Daria
I/221
II 460
24.06.2022

trener

Poznań

 

Denst-Sadura Aleksandra
I/126
19.11.2021

trener warsztatu

Warszawa

desa@vp.pl

Depta Maria
I/390
19.11.2021

trener warsztatu

Warszawa

 

Dębek Paweł
I/412
15.06.2023

trener warsztatu

Wrocław

debek.pawel@gmail.com

Dębowska Małgorzata
I i II 250
21.04.2028

trener

Łódź

tamadebo@wp.pl

Diec Agata
I/339
24.06.2027

trener warsztatu

Katowice

 

Dmitriew Wojciech
I/30
26.03.2021

trener warsztatu

Warszawa

* tel. 603 130 265
wojciech.dmitriew@ewolucja.pl

Dmuchowski Jerzy
I i II 55
S 55
26.03.2021

superwizor

Warszawa

 

Dodziuk Anna
I i II 4
S 4
26.03.2021

superwizor

Warszawa

 

Doleszczak Bogumiła
I/233
04.11.2022

trener warsztatu

Mława

 

Dolna Hanna
I i II 238
26.03.2021

trener

Toruń

* tel. 509 164 186
dolna@econ.uni.torun.pl

Domeradzka Agnieszka
I/117
26.03.2021

trener warsztatu

Warszawa

 

Dominowska Mirosława
I/323
21.03.2019

trener warsztatu

Warszawa

 

Dotka Małgorzata
I/263
28.06.2024

trener warsztatu

Warszawa

 

Dragan Magdalena
I/80
26.03.2021

trener warsztatu

Wrocław

 

Dramiński Marek
I i II
S 5
21.04.2028

superwizor

Warszawa

marek.t.draminski@wp.pl
tel. 694 125 855

Drdzeń Adrian
I/437
11.12.2026
 trener warsztatu  Sosnowiec * tel. 531 921 674
adrian@moc-wsparcia.pl

Drożdż Tomasz
I/183
19.11.2021

trener warsztatu

Kraków

* tel. 604 286 388
tomek@rtz.pl

Dyluś-Beśka Dorota
I /377
II 509​
25.11.2028

trener

Nysa

* tel. 606 793 135
dormed7@wp.pl

Eaton Aneta
I i II 336
26.03.2021

trener

Wrocław

 

Faliński Krzysztof
I/359
09.10.2020

trener warsztatu

Szczecin

 
Farnicka Marzanna
I/247
07.11.2025
trener warsztatu Zielona Góra  

Fedorowska Dorota
I/234
04.11.2022

trener warsztatu

Wrocław

* tel. 602 12 45 60
mediacje@sotiko.pl
www.mediacje.sotiko.pl

Feja Piotr
I i II 360
26.03.2021

trener

Łódź

 

Fiech Krzysztof
I/137
21.04.2028

trener warsztatu

Katowice

 

Fijewski Piotr
I i II 7
S 7
23.06.2028

superwizor

Teresin

 

Filip Agata
I/264
28.06.2024

trener warsztatu

Czarny Bór

 

Fitzgerald Anna
I/347
28.10.2027

trener warsztatu

Poznań

 

Fornalska Dorota
I/101
21.04.2028

trener warsztatu

Łódź

 

Franczak Hanna
I/337
06.06.2019

trener warsztatu

Opole

 
Frącala Gabriela
I/435
28.06.2026
trener warsztatu Wrocław  

Froelich-Deja Aleksandra
I/66
II 436
S 99
25.11.2028

superwizor

Bydgoszcz

* tel. 501 558 030

Gaicka-Kokot Jadwiga
I/378
25.06.2021

trener warsztatu

Poznań

 

Gajda Elżbieta
I/90
26.03.2021

trener warsztatu

Warszawa

 

Gasik Hanna
I/5
26.03.2021

trener warsztatu

Warszawa

 

Głowacka Renata Iwona
I/81
21.04.2028

trener warsztatu

Piotrków Trybunalski

 

Golińska Lucyna
I i II 64
S 53
26.03.2021

superwizor

Łódź

 

Gontarek Małgorzata
I/169
04.11.2022

trener warsztatu

Warszawa

 

Gorzędowska Katarzyna
I/56
26.03.2021

trener warsztatu

Łódź

 

Gosk Joanna
I/266
28.06.2024

trener warsztatu

Poznań

 

Grab Sławomir
I i II 226
S 96
21.04.2028

superwizor

Sandomierz

* tel. 603 791 475
grab@onet.com.pl

Grabiec Katarzyna
I/293
28.06.2024

trener warsztatu

Poznań

* tel. 604 166 671
k.szymanska@blizej.com.pl

Gramatyka Bożena
I/199
22.06.2029

trener warsztatu

Kraków

 

Graniger-Ptaszkiewicz Joanna
I/138
24.03.2028

trener warsztatu

Warszawa

 

Gregorczuk
Monika Łucja
I/156
II 454
07.11.2025

trener

Warszawa

monika.gregorczuk@wp.pl
tel. 889 662 804

Grobelna Agata
I/222
II 455
07.11.2025

trener

Poznań

 

Grobelny Bernadeta
I i II 472
24.06.2027

trener

Katowice

* tel. 510 242 750
grobelny.bernadeta@gmail.com

Grochowalska Lucyna
I i II 367
26.03.2021

trener

Olsztynek

 

Gromińska Anna
I i II
378
24.02.2028

trener

Toruń

* tel. 606 837 818

Growiec Katarzyna
I/418
15.06.2023

trener warsztatu

Warszawa

k_growiec@gazeta.pl

Gryniewicz-Krzysztof Edyta
I/255
II 477
26.03.2021

trener

Zakopane

 

Grzegorczyk Anna
I/235
04.11.2022

trener warsztatu

Warszawa

 

Grzegorzewicz Barbara
I i II 67
19.05.2028

trener

Stalowa Wola

* tel. 600 509 797

Grzelak-Zalewska Anna
I/360
09.10.2020

trener warsztatu

Świdnica

anna.grzelak@poczta.fm

Gwóźdź Katarzyna
I/135
II 478
22.09.2028

trener

Kraków

 

Haller de Hallenburg Olga
I i II 50
S 64
26.03.2021

superwizor

Kraków

 
Haponiuk Klaudia
I/440
28.10.2027
trener warsztatu    

Haracz-Dąbrowska Maria
I i II 9
S 9
21.04.2028

superwizor

Wrocław

 

Harasimiuk Violetta
I/268
15.11.2024

trener warsztatu

Warszawa

 

Hawryłko-Zygmunt Beata
I/107
II 437
S 103
28.06.2024

superwizor

Lublin

* tel. 508 059 701
beatahz@onet.eu

Hercog Ewa Joanna
I/148
04.11.2022

trener warsztatu

Rybnik

* tel. 605 083 870

Hrynkiewicz-Bogenryter Jadwiga
I i II 319
21.04.2028

trener

Wrocław

 

Ignatowicz-Płaneta Aneta
494
15.11.2024

trener

Mielec

* tel. 608 217 805
aignatowicz@yahoo.pl

Ilnicka Magdalena
I i II 69
26.03.2021

trener

Warszawa

 

Jabłoński Wojciech Jakub
I i II 70
26.03.2021

trener

Stara Miłosna

 

Jadczak-Szumiło Teresa
I i II 195
23.06.2028

trener

Żywiec

 

Jakimowski Piotr
I/161
II 417
25.03.2022

trener

Wrocław

tel. 602 181 607

Jakubowska Barbara
I i II 10
S 10
26.03.2021

superwizor

Warszawa

 

Jakubowski Jacek
I i II 11
S 11
30.03.2029

superwizor

Warszawa

* tel. 602 551 045
tel. 22 615 28 91
jac.jakubowski@grupatrop.pl

Jałocha Justyna Joanna
I i II 71
S 70
26.03.2021

superwizor

Gdańsk

 

Janiszewska Aleksandra
I i II 305
28.03.2025

trener

Bydgoszcz

 

Janke Dorota Barbara
I i II 368
26.03.2021

trener

Olsztyn

 

Jankowska-Zdral
Anna Maria
I/31
II 499
07.11.2025

trener

Warszawa

szkolenia@azdral.pl
tel. 508 265 333

Januszkiewicz Mirosława
I i II 207
19.05.2028

trener

Wrocław

* tel. 501 7474 85
mirka.jan@gmail.com

Jasek Elżbieta
I i II 355
26.03.2021

trener

Gniezno

 

Jasińska Marzena
I/324
21.03.2019

trener warsztatu

Sopot

 

Jaskólska Iwona
I i II 308
26.03.2021

trener

Zielona Góra

 

Jaskulski Mieczysław
I i II 151
26.03.2021

trener

Warszawa

* tel. 601 295 587
sjaskul@poczta.onet.pl

Jaszewska Katarzyna
I/212
25.03.2022

trener warsztatu

Świdnica

 

Jedliński Krzysztof
I i II 12
S 12
21.04.2028

superwizor

Warszawa

 

Jeżowska-Kwaśny Katarzyna
I i II 392
26.03.2021

trener

Bielsko-Biała

 

Jędrzejczyk-Wawryk Ewa
I/6
22.09.2028

trener warsztatu

Kraków

 

John-Borys Maria
I i II 13
S 13
23.06.2028

superwizor

Katowice

* tel. 607 346 329
mjohnbor@interia.pl

Jopek Iwona
I i II 289
24.03.2028

trener

Olsztyn

 

Jóźwiak-Grzegorek  Małgorzata
I i II 74
S 74
21.04.2028

superwizor

Wrocław

* tel. 502 337 770
m_jozwiak@onet.pl

Junik Wioletta Małgorzata
I i II 337
04.11.2022

trener

Sicienko

 

Jurecka Aleksandra
I i II 324
21.04.2028

trener

Lublin

* tel. 81 744 20 69
tel. 81 740 18 62
aleksandrajurecka@op.pl

Jurys Natalia
I/325
II 467
20.03.2020

trener

Poznań

* tel. 607 201 640
natalia_jurys@wp.pl

Jurzysta Dorota
I/342
20.03.2020

trener warsztatu

Warszawa

 

Kaczkowska Monika
I/429
28.03.2025
trener warsztatu Tarnów  

Kaczmarczyk Ireneusz
I/1
II 421
S 94
21.04.2028

superwizor

Piotrków Trybunalski

 

Kaczmarska-Pająk Anna
I/269
II 483
21.04.2028

trener warsztatu

Poznań

* tel. 604 362 479
kaczmarskanna@gmail.com
psycholog@annakaczmarska.com.pl

Kalińska-Grądziel Ewa
I/286
493
29.03.2024

trener warsztatu

Lublin

ewagradziel@gmail.com
progres@szkolatrenerow.info

Kapica Agnieszka
I i II 328
19.05.2028

trener

Tarnobrzeg

* tel. 509 529 626
agakapica@wp.pl

Kapler Leszek
I i II 76
S 58
26.03.2021

superwizor

Warszawa

 

Kapuścińska Joanna
I/32
II 438
S 95
23.09.2027

superwizor

Katowice

* tel. 606 470 744
joanna@blizejsiebie.net

Karbarz-Farbisz Ewa
I i II 301
30.03.2029
trener Warszawa  

Karczmarz Lidia
I/409
16.03.2023

trener warsztatu

Kraków

 

Kardasińska Joanna
I i II 422
25.03.2022

trener

Bytom

 

Karpeta Dobrosława
I/120
26.03.2021

trener warsztatu

Łomianki (pomorskie)

 

Kasprzak Zuzanna
I/381
30.03.2029

trener warsztatu

Kraków

 

Kasprzyk Paweł
I i II 80
21.04.2028

trener

Tychy

* tel. 32 217 14 72
tel. 607 336 836
kasprzyk@man.pl

Kastelaniec Beata
I/237
04.11.2022

trener warsztatu

Warszawa

* tel. 500 235 830
beatakastelaniec@wp.pl

Kastelaniec Włodzimierz
I i II 80
S 50
26.03.2021

superwizor

Warszawa

* tel. 505 105 252
wkastelaniec@wp.pl

Kazimierczak Maria
I/7
26.03.2021

trener warsztatu

Warszawa

 

Kaźmierczak Katarzyna
I/200
II 431
04.11.2022

trener

Legnica

gabinet@skrzydla.net
tel. 606 980 113

Kempara Maria
I/47
26.03.2021

trener warsztatu

Będzin

magda.kempara@op.pl

Kielnik Danuta
I i II 404
26.03.2021

trener warsztatu

Bydgoszcz

 

Kierzek-Trzeciak Paulina
I/368
26.03.2021

trener warsztatu

Łódź

 

Kiliszkiewicz Mariusz
I/382
25.06.2021

trener warsztatu

Toruń

 

Kisiel Bożena
I i II 16
S 16
23.06.2028

superwizor

Gdańsk

 

Kisiel Mirosława
I/184
22.09.2028

trener warsztatu

Gdańsk

 

Kisiel Rafał
I/185
26.03.2021

trener warsztatu

Gdańsk

 

Kitrasiewicz Janusz
I i II 17
S 17
21.04.2028

superwizor

Kraków

 

Klimczak Arkadiusz
I/391
19.11.2021

trener warsztatu

Łódź

 

Knapik Anna
I/361
09.10.2020

trener warsztatu

Katowice

 

Kolska-Lach Beata
I i II 288
26.03.2021

trener

Poznań

* tel. 668 851 217
beata.k.lach@gmail.com

Kołacz Ewa
II/374
26.03.2021

trener

Kozienice

* tel. 601 165 522
ewa.kolacz@komtech.eu

Kołodziejczyk Andrzej
I i II 83
S 71
19.05.2028

superwizor

Starachowice

 

Kołodziejczyk Tomasz
I i II 84
26.03.2021

trener

Łódź

 
Kołodziejczyk-Stryjek Agata
I/223
II 461
07.11.2025
trener Warszawa  

Konopek Iwo
I/383
II 505​
28.10.2027

trener

Katowice

 

Kopeć Teresa
I i II 456
07.11.2025

trener

Poznań

 

Korczowska-Woźniak Kamila
I/48
II 397
21.04.2028

trener

Wrocław

* tel. 602 187 514
kamilakorczowska@wp.pl

Kosak Ewa
I/392
19.11.2021

trener warsztatu

Stalowa Wola

* tel. 696 731 600
kosak@firma.pl

Koske-Zduńczyk Iwona
I i II 320
26.03.2021

trener

Białystok

* tel. 85 675 44 28 w.26

Kosmala Joanna
I i II 457
07.11.2025

trener

Warszawa

 

Kosowska-Korniak Ewa
I/425
15.11.2024

trener warsztatu

Opole

* tel. 661 328 349
ewa@o-media.pl
www.o-media.pl

Kowalcze Małgorzata
I i II 159
S 107
22.06.2029

superwizor

Ruda Śląska

* tel. 606 663 276
mkowalcze@interia.pl

Kowalczyk-Teleszyńska Jolanta
I/49
26.03.2021

trener warsztatu

Warszawa

 

Kowalczyk-Ziętek Małgorzata
I/145
21.04.2028

trener warsztatu

Łódź

 

Kowalewicz Tomasz
I i II 236
S 57
26.03.2021

superwizor

Warszawa

 

Kowalska Zofia
I i II 356
26.03.2021

trener

Gniezno

* tel. 602 132 047
progresszkolenie@wp.pl

Kowalska-Gaździcka Ewa
I/150
21.04.2028

trener warsztatu

Bielsko-Biała

 
Kozak Beata​
I/92
II 469​
S 104​
07.11.2025
superwizor Katowice * tel. 601 531 256
beata@metrum.edu.pl

Koźmińska-Kiniorska Jadwiga
I i II 177
21.04.2028

trener

Zagnańsk

 

Kramek Marcin
I/188
II 443
28.06.2024

trener

Wrocław

 

Kramkowska Monika
I/396
22.06.2029

trener warsztatu

Włocławek

* tel. 603 794 849
m.kramkowska@interia.pl

Krasiczyńska Barbara
I/296
II 495
15.11.2024

trener

Wrocław

 

Krawczuk Teresa
I i II 88
26.03.2021

trener

Białystok

* tel. 608 47 22 32

Krawętkowski Łukasz
II/487
25.03.2022

trener

Kraków, Wrocław

* tel. 535 054 595
proces@proces.net.pl
lukasz.krawetkowski@proces.net.pl

Krowiranda Maria Anna
I i II 160
26.03.2021

trener

Ciechanów

 

Królak Elżbieta
I i II 87
26.03.2021

trener

Warszawa

 

Król-Fijewska Maria
I i II 18
S 18
23.06.2028

superwizor

Teresin

 

Krupińska Alicja
I i II 423
25.03.2022

trener

Katowice

 

Krzemińska Danuta
I i II 444
28.06.2024

trener

Gdańsk

 

Krzempek Barbara
I i II 398
21.04.2028

trener

Wrocław

* tel. 607 306 337
b_krzempek@tlen.pl

Krzyształowicz-Stachyra Halina
I i II 225
26.03.2021

trener

Kraków

 

Książek Agnieszka
I/349
19.06.2020

trener warsztatu

Kraków

 

Kucińska Marzenna
I i II 256
19.05.2028

trener

Warszawa

* tel. 604 719 355
tel. 501 220 390
marzennakucinska@wp.pl

Kujawa-Brzezińska Wioletta Alicja
I i II 321
25.03.2022

trener

Białystok

 

Kulig Artur
I/50
26.03.2021

trener warsztatu

Radlin

* tel. 605 27 64 65
artkul1@wp.pl

Kulik Ryszard
I i II 253
25.03.2022

trener

Katowice

 

Kunicka Alicja Dorota
I i II 358
26.03.2021

trener

Bielsko-Biała

* tel. 509 788 933
alicjak@op.pl

Kwiatkowska Violetta
I i II 92
21.04.2028

trener

Łódź

 
Kwiatkowska-Kobel Paulina 
I/413
15.06.2023
trener warsztatu Głowienka  

Kwiatkowski Marek
I/249
15.06.2023

trener warsztatu

Stalowa Wola

 

Lachowicz Aleksandra
I/414
15.06.2023

trener

Koszalin

 

Latomska-Latkowska Jagoda
I i II 93
S 88
30.11.2025

superwizor

Warszawa

* tel. 501 382 779
jlatkowska@gmail.com

Lipska-Piątek Alicja
I/213
22.06.2029

trener warsztatu

Bielsko-Biała

 

Liszka Aneta
I/415
15.06.2023

trener warsztatu

Warszawa

 

Łapińska Aleksandra
I/426
15.11.2024

trener warsztatu

Łódź

* tel. 500 189 452
aleksandra.lapinska@tlen.pl

Łubnicka Krystyna
I i II 97
21.04.2028

trener

Warszawa

 

Machalica Wiesława
I i II 98
S 86
20.06.2025

superwizor

Poznań

* tel. 603 773 850
wiema2@wp.pl

Maciejewska Dorota
I/121
26.03.2021

trener warsztatu

Różanki Gorzowskie

 

Maciejewska Kamila
I/327
II 502
27.03.2026

trener

Luboń

 

Madej Alicja
I/21
II 500
07.11.2025

trener

Milanówek

alicjafmadej@wp.pl
tel. 502 263 513

Majak Dariusz
I i II 405
26.03.2021

trener

Łódź

 

Majchrzak Paweł
I/151
26.03.2021

trener warsztatu

Łódź

 

Majerska Jolanta
I i II 100
S 87
28.06.2024

superwizor

Bydgoszcz

 

Majorek Joanna
I/318
07.11.2025

trener warsztatu

Kościan

 

Makulski Marcin
I/189
II 492
15.06.2023

trener

Kraków

* tel. 605 089 924
makulmar@poczta.onet.pl

Małanka Tomasz
I/421
II 506
28.10.2027

trener

Katowice

* tel. 694 273 489
tomaszmalanka@gmail.com

Małyjurek Katarzyna
I/304
07.11.2025

trener warsztatu

Cieszyn

 

Mann Kinga
I/288
28.06.2024

trener warsztatu

Poznań

* tel. 781 010 730
kinga.mann@mlgroup.com.pl

Marciniak Czesława
I i II 263
26.03.2021

trener

Bydgoszcz

 

Marciniak-Antoszek Renata
I i II 323
21.04.2028

trener

Wrocław

* tel. 603 032 238
r_marciniak@tlen.pl

Marcula-Cierlak Dagmara
I/140
26.03.2021

trener warsztatu

Czerwionka
(woj. Śląskie)

 

Markiewicz Joanna
I i II 102
S 78
26.03.2021

superwizor

Warszawa

 

Markiewicz Konrad
I/405
04.11.2022

trener warsztatu

Kraków

 

Marquardt Maria
I i II 295
26.03.2021

trener

Katowice

 

Marsollek Marcin
I i II 411
21.04.2028

trener

Niewodniki

 

Marszał-Wiśniewska Magdalena
I i II 255
26.03.2021

trener

Łódź

 
Maryńczak​ Tomasz
I i II 507​
28.10.2027
trener Warszawa * tel. 884 921 921
recepcja@szkolagestalt.pl
www.szkolagestalt.pl

Marzec Magdalena
I/259
28.06.2024

trener warsztatu

Poznań

 

Matreńczyk Danuta
I i II 242
26.03.2021

trener

Białystok

 

Matusiak Agnieszka
I/91
26.03.2021

trener warsztatu

Piotrków Trybunalski

 
Matuszewska Aneta​
I/436​
28.06.2026

trener
warsztatu

 Lubin * tel. 532 291 951
matuszewska_aneta@yahoo.com

Mączka Małgorzta
I i II 330
19.11.2021

trener

Kraków

 

Mendygrał Piotr Jakub
I/344
20.03.2020

trener warsztatu

Warszawa

 

Mędrykiewicz Kamila
I i II 412
19.05.2028

trener

Wałbrzych

* tel. 603 074 212

Miąsek Paweł
II 489
24.06.2022

trener

Katowice

* tel. 508 674 045
pawel@miasek.pl

Michalik Dorota
I/289
II 470
20.03.2020

trener

Katowice

 

Michura Dorota Ewa
I/328
21.03.2019

trener warsztatu

Warszawa

 

Mielczarek Maria
I i II 104
26.03.2021

trener

Sopot

 

Milska-Wrzosińska Zofia
I i II 22
S 22
26.03.2021

superwizor

Warszawa

 

Miros Grażyna
I i II 338
26.03.2021

trener

Warszawa

 

Miszewski Piotr
I i II 365
S 81
30.03.2029

superwizor

Bydgoszcz

* tel. 601 406 432
spkuba@poczta.onet.pl
www.opp.bydgoszcz.pl

Młynarz Joanna
I/110
II 450
28.06.2024

trener

Kraków

* tel. 607 138 601

Molska-Książek Magdalena
I/422
28.06.2024

trener warsztatu

Wyszków/Warszawa

magmad@wp.pl

Moroz Jerzy
I/130
II 424
30.03.2029

trener

Szczecin

 

Mrozek Magdalena
I/162
30.03.2029

trener warsztatu

Warszawa

 

Murmyło Ariel
I/393
19.11.2021

trener warsztatu

Gorzów Wielkopolski

* tel. 791 773 686
arielmurmylo@gmail.com

Myczka Renata Dominika
I/330
30.03.2029

trener warsztatu

Bydgoszcz

tel. 504 860 530
RenataMyczka@gmail.com
www.pomocwkryzysie.pl

Nałęcz-Nieniewska Halina
I i II 218
S 69
26.03.2021

superwizor

Kraków

 

Nanys-Wróbel Anna
I i II 110
S 63
30.03.2029

superwizor

Częstochowa

 

Naporowska Alina
I i II 23
S 23
25.03.2022

superwizor

Warszawa

 

Niemczyk Anna
I/271
28.06.2024

trener warsztatu

Tychy

 

Niewęgłowska Magdalena
I/394
19.11.2021

trener warsztatu

Legionowo

 

Nitkiewicz-Powichrowska Joanna
I i II 112
26.03.2021

trener

Białystok

* tel. 600 635 145
nitk@poczta.onet.pl

Niżankowska-Półtorak Barabara
I i II 114
26.03.2021

trener

Rzeszów

 

Nowaczewska Edyta
I/397
25.03.2022

trener warsztatu

Stalowa Wola

* tel. 696 722 186
e.piela@wp.pl

Nowak Agnieszka
I/111
26.03.2021

trener warsztatu

Lublin

 

Nowak Marta
I/350
II/504
24.06.2027

trener

Sosnowiec

* tel. 601 094 197
m.nowak.terapiaself@gmail.com

Nowicka Maryla
I i II 25
S 25
25.03.2022

superwizor

Warszawa

 

Oleksy Beata
I/84
26.03.2021

trener warsztatu

Zagórze Śląskie

 

Olszewska Mirosława
I i II 479
19.05.2028

trener

Opole

 

Orzechowska Jadwiga
I i II 325
26.03.2021

trener

Chocianów

 

Ostapiuk Krystyna
I i II 264
25.03.2022

trener

Wrocław

* tel. 71 3913815
tel. 601 794 761
ostapiukk@interia.pl

Ozimkiewicz Anna
I/214
25.03.2022

trener warsztatu

Warszawa

* tel. 607 497 230

Pacholczyk Krzysztof
I/398
25.03.2022

trener warsztatu

Olsztyn

* tel. 733 812 509
krzysztof.pacholczyk@interia.pl

Palich Hanna Barbara
I i II 300
25.11.2028

trener

Przemyśl

hanna_palich@op.pl

Panster Jacek
I i II 451
28.06.2024

trener

Kraków

 

Parusiński Krzysztof
I i II 167
S 90
28.06.2026

superwizor

Warszawa

 

Paszkiewicz Wanda
I i II 180
S 75
22.09.2028

superwizor

Warszawa

 

Patyk-Rybka Aleksandra
I/430
28.03.2025

trener warsztatu

Wrocław

 

Pawlik Maciej
I/369
21.04.2028

trener warsztatu

Warszawa

* tel. 501 170 580
maciej.pawlik@grupaset.pl

Pawlikowska Mirela
I i II 475
09.10.2020

trener

Katowice

 

Pezacka-Gumna Anna
I/290
II 490
16.03.2023

trener

Poznań

anna.pezacka@wp.pl

Pęczkowska Krystyna
I i II 296
26.03.2021

trener

Katowice

 

Piechucka Sylwia
I/320
07.11.2025

trener warsztatu

Gdańsk

 

Pieńkowska Sylwia
I i II
04.11.2022

trener

Warszawa

 

Piotrkowska Magdalena
I/215
25.03.2022

trener warsztatu

Lublin

 

Piotrowski Piotr
I/216
25.03.2022

trener warsztatu

Świdnica

 

Pisarek Danuta
I i II 375
26.03.2021

trener

Piotrków Trybunalski

 

Plata Józef Konrad
I i II 28
S 28
26.03.2021

superwizor

Gdynia

* tel. 601 66 07 39
konradplata@wp.pl

Płachcińska Grażyna 
I i II 118
29.03.2024
trener Warszawa  

Płazak Bartosz
I/302
II 476
09.10.2020

trener warsztatu

Sosnowiec

* tel. 502 351 161
bartosz.plazak@gmail.com
wiatr@wiatr.edu.pl

Płócińska Małgorzata
I i II 29
S 29
24.03.2028

superwizor

Warszawa

 

Poborska-Kobrzyńska Beata
I/416
15.06.2023

trener warsztatu

Warszawa

* tel. 501 775 945
www.psychopracownia.pl
psychopracownia@psychopracownia.pl
beata.kobrzynska@gmail.com

Pochwat Mariola
I i II 463
24.06.2027

trener

Częstochowa

 * tel. 600 031 337
mariola.pochwat.mater@gmail.com

Pocica Jerzy
I i II 216
26.03.2021

trener

Piotrkowice Małe

 

Poćwiardowska Blanka
I/351
19.06.2020

trener warsztatu

Bydgoszcz

 

Podgórska Ewa
I/431
28.03.2025

trener warsztatu

Warszawa

e.podgorska@niebieskalinia.org

Podsiadło-Dacewicz Izabela
I i II 488
25.03.2022

trener

Warszawa

* tel. 502 328 941

Polak-Bergiel Magdalena
I/104
26.03.2021

trener warsztatu

Bielsko-Biała

 

Polecińska Małgorzata
I i II 481
21.04.2028

trener

Katowice

* tel. 880 433 668
rzata@tlen.pl

Południak Violetta
I i II 197
26.03.2021

trener

Koszalin

* tel. 501 640 467
vp.gab.psych@interia.pl

Poniatowska-Leszczyńska
Katarzyna Anna
I/331
21.03.2019

trener warsztatu

Poznań

 

Popielecki Mirosław
I i II 169
22.06.2029

trener

Zielona Góra

 
Porszke-Sapota Barbara​
I/108​
26.03.2021
trener warsztatu Rybnik  

Potempska Elżbieta
I i II 309
26.03.2021

trener

Warszawa

 

Powichrowska Halina
I i II 196
04.11.2022

trener

Białystok

 

Powichrowska Joanna
I i II 399
26.03.2021

trener

Toruń

 

Prokop-Grab Grażyna
I/250
15.06.2023

trener warsztatu

Tarnobrzeg

 

Przeperska Anna
I/95
26.03.2021

trener warsztatu

Grudziądz

* tel. 668 186 333
annaprzeperska-kochaniak@wp.pl

Przeradzka Anna
I/180
26.03.2021

trener warsztatu

Warszawa

 

Przybyła-Basista Hanna
I i II 121
26.03.2021

trener

Katowice

 

Pycka Marzena
I/85
21.04.2028

trener warsztatu

Gdańsk

 

Pytlakowska Anna
I i II 249
26.03.2021

trener

Kunów

 

Rabuczewska-Łozowska Danuta
I i II 122
26.03.2021

trener

Niemodlin

* tel. 606 753 793
dlozowska1@wp.pl

Raczyńska Iwona
I i II 193
26.03.2021

trener

Sadowice Wrocławskie

 

Radecki Adam
I/11
24.03.2028

trener warsztatu

Warszawa

 

Radzka-Wiśniewska Marzena
I/173
19.05.2028

trener warsztatu

Olsztyn

 

Rduch Anna
I i II 462
28.06.2026

trener

Wodzisław Śląski

 

Rechimbach Ewelina
I/71
26.03.2021

trener warsztatu

Olsztyn

 

Reguła Dorota
I i II 266
26.03.2021

trener

Suwałki

 

Rokosz Michał
I/306
07.11.2025

trener warsztatu Pszczyna  

Rolińska-Kaniewska Eliza
I/52
26.03.2021

trener warsztatu

Warszawa

 

Rosa Ewa
I/424
28.06.2024

trener warsztatu

Lublin

 

Rosa-Chłobowska Renata
I i II 252
26.03.2021

trener

Kraków

 

Rosiński Daniel
I i II 32
S 32
26.03.2021

superwizor

Warszawa

* tel. 605 206 570
rosinscybd@poczta.onet.pl
www.impuls.mazowsze.pl/

Rozłucka Alina
I i II 245
26.03.2021

trener

Olsztyn

 

Różański Przemysław
I/224
II 464
28.06.2026

trener

Brodnica/Warszawa

hopis@o2.pl

Rubacha Krystian
I/423
II 511
30.03.2029

trener

Toruń

 

Rudnicka Anna
I/13
26.03.2021

trener warsztatu

Warszawa

 

Rudzińska-Grażyńska Maria
I i II 124
S 47
21.04.2028

superwizor

Warszawa

 
 Ruszkowska Sonia
I/441
19.05.2028
 trener
warsztatu
 Warszawa  * tel. 606 421 250
sonia.ruszkowska@gmail.com

Rutkowska Agata
I/434
07.11.2025

trener warsztatu

Katowice

 

Rutkowska Anna
I i II 491
16.03.2023

trener

Jelenia Góra

 

Rydlewska Barbara
I i II 125
19.05.2028

trener

Wrocław

* tel. 501 832 199

Rydlewski Jacek
I i II 33
S 33
19.05.2028

superwizor

Wrocław

jacekrydlewski@wp.pl

Ryniak Jolanta
I i II 428
04.11.2022

trener

Skawina

 

Sagadyn Leszek
I i II 126
S 56
26.03.2021

superwizor

Suwałki

 
Sarzała Katarzyna​
I/105​
24.06.2027
trener warsztatu  Gdańsk * tel. 603 467 755
omilano@wp.pl

Sasin Piotr
I i II 386
26.03.2021

trener

Opole

* tel. 600 365 749
basiasasin@o2.pl

Sawicka Izabela
I i II 339
S 97
30.03.2029

superwizor

Warszawa

 

Schmiegel Małgorzata
I i II 332
21.04.2028

trener

Bydgoszcz

* tel. 504 628 688
malgorzata.schmiegel@wp.pl

Senderecka Dorota Klaudyna
I/406
04.11.2022

trener warsztatu

Rzeszów

* tel. 607 604 948
dorotasenderecka@poczta.onet.pl

Seweryńska Anna Maria
I i II 190
S 101
15.06.2023

superwizor

Warszawa

 

Sierżant Urszula
I/124
26.03.2021

trener warsztatu

Gdynia

 

Sikora Dorota
I i II 194
26.03.2021

trener

Częstochowa

 

Skibińska-Kwiatek Magdalena
I i II 496
15.11.2024

trener

Warszawa

tel. 600 331 657
magdaski@wp.pl

Skupińska-Majchrzak Monika
I/153
26.03.2021

trener warsztatu

Łódź

 

Skwara Aleksandra
I i II 254
26.03.2021

trener

Katowice

biuro@meditor.pl
tel. 501 409 954

Słomińska Bożena
I/62
II 426
30.03.2029

trener

Toruń

* tel. 609 88 17 88
bozena.slominska@wp.pl

Słowikowska Beata
I i II 341
04.11.2022

trener

Bydgoszcz

 

Smolak Joanna
I i II 310
19.05.2028

trener

Wrocław

joanna.smolak@kwart.net.pl
tel. 501 01 07 42

Sobczak-Matysiak Janina
I i II 103
S 80
30.03.2029

superwizor

Poznań

* tel. 601 58 48 18
nina@negocjator-atut.pl

Sobczyk-Dyjak Joanna
I/242
04.11.2022

trener warsztatu

Warszawa

 

Sobkowiak Jarosław
I/370
21.04.2028

trener warsztatu

Warszawa

 

Sobolewska-Mellibruda Zofia
I i II 128
S 54
23.06.2028

superwizor

Warszawa

 

Soboń Jadwiga
I i II 129
S 72
19.05.2028

superwizor

Starachowice

* tel. 608 317 103
ego.js@wp.pl

Sochocka Janina
I i II 203
26.03.2021

trener

Katowice

 

Sodomir Iwona
I/419
15.06.2023

trener warsztatu

Stalowa Wola

kaminska@autograf.pl
tel. 886 406 164

Sokorska-Maj Łucja
I i II 38
S 38
26.03.2021

superwizor

Warszawa

 

Sokół-Jedlińska Jolanta
I i II 299
S 92
24.02.2028

superwizor

Warszawa

 

Sołowiej Aneta
I/353
19.06.2020

trener warsztatu

Rejowiec

 

Sońta Elżbieta
I i II 219
19.05.2028

trener

Łódź

 * tel. 509 808 199
ela_sonta@interia.pl

Sowicka Monika
I i II 46
S 46
21.04.2028

superwizor

Warszawa

 

Sowińska-Wróbel Agnieszka
I/371
19.05.2028

trener warsztatu

Łódź

 

Stach Marcin
I/345
20.03.2020

trener warsztatu

Rybnik

 

Stajak Urszula
I i II 211
26.03.2021

trener

Warszawa

 

Staniszewska Patrycja
I/292
II 471
20.03.2020

trener

Ruda Śląska

 

Stańczak Anna
I/354
19.06.2020

trener warsztatu

Poznań

 

Stańczyk Krzysztof
I i II 342
26.03.2021

trener

Warszawa

 

Starostka-Rudy Małgorzata
I i II 419
22.06.2029

trener

Kraków

* tel. 512 430 501
m.star@poczta.fm

Starowicz Katarzyna
I/15
19.05.2028

trener warsztatu

Czernichów

 

Starzyk Ewa
I/181
26.03.2021

trener warsztatu

Warszawa

 

Stec Roman
I i II 269
21.04.2028

trener

Tarnobrzeg

 

Steczkowska Agnieszka
I/372
26.03.2021

trener warsztatu

Warszawa

 

Stencel Magdalena
I/385
25.06.2021

trener warsztatu

Katowice

 

Stolarczyk Jarosław
I/410
16.03.2023

trener warsztatu

Częstochowa

* tel. 662 255 752
biuro@szkolenia-percepcja.pl
www.szkolenia-percepcja.pl

Stomma Renata
I/225
24.06.2022

trener warsztatu

Częstochowa

 

Styśko-Kunkowska Małgorzata
I/159
22.09.2028

trener warsztatu

Warszawa

 

Supierz-Nowińska Bogusława
I/40
26.03.2021

trener warsztatu

Jędrzejów

 

Synowiecka-Łapińska Barbara
I i II 228
26.03.2021

trener

Gdańsk

 

Syrek-Kosowska Anna
I/86
26.03.2021

trener warsztatu

Katowice

* tel. 501 053 253
anna.syrekkosowska@csipb.pl

Szatanik Maria
I i II 172
26.03.2021

trener

Katowice

 
Szczepaniak-Wiecha Izabela
I i II 510​
25.11.2028
 trener Kraków  * tel. 693 802 102​
pracowniawdialogu@gmail.com

Szczepan-Jakubowska Dorota
I i II 201
S 66
26.03.2021

superwizor

Warszawa

* tel. 501 724 117
tel. 22 615 52 40
tropjac@pracowniatrop.com.pl

Szczepańska Hanna
I i II 130
26.03.2021

trener

Warszawa

hannaszczepanska@gmail.com

Szeptuch Agnieszka
I/362
09.10.2020

trener warsztatu

Katowice

* tel. 606 230 736
szeptucha@op.pl

Szewczak Rafał
I/373
26.03.2021

trener warsztatu

Olsztyn

* tel. 502 709 208
rafal.szewczak@gmail.com

Szewczyszyn Andrzej
I/193
25.06.2021

trener warsztatu

Wrocław

 

Szkurłat Aleksandra
I i II 270
S 89
30.11.2025

superwizor

Warszawa

* tel. 693 497 134
olaszkur@o2.pl

Szmalenberg Iwona
I i II 408
24.03.2028

trener

Gdańsk

 

Szmyd Barbara Maria
I i II 380
26.03.2021

trener

Nisko

 

Szmyd Roman
I i II 271
S 77
21.04.2028

superwizor

Stalowa Wola

 

Szymańska-Gojko Aneta
I/97
21.04.2028

trener warsztatu

Warszawa

aneta_szym@wp.pl

Szymczyk Jolanta Elżbieta
I/87
II 508
19.05.2028

trener

Warszawa

jolanta.szymczyk@onet.pl
tel. 667 535 143

Ślifierz Grażyna
I i II 161
S 76
23.06.2028

superwizor

Kraków

 

Talik Wiesław
I/364
II 501
07.11.2025

trener

Lublin

wieslaw.talik@gmail.com
www.szkolatrenerow.info
tel. 604 179 323

Taszarek Ewa
I/70
II 448
15.11.2024

trener

Koszalin

 

Tatarska Maria Jolanta
I i II 372
19.05.2028

trener

Warszawa

 

Teodorczyk Barbara
I i II 132
26.03.2021

trener

Warszawa

 

Tracz Marek Jan
I/114
21.04.2028

trener warsztatu

Gorzów Wlkp.

* tel. 601 264 111
marekjantracz@wp.pl

Troczyński Krzysztof
I i II 133
23.06.2028

trener

Katowice

* tel. 604 109 592
krzysztof.troczynski@interia.pl

Tudorowska Malwina
I/417
15.06.2023

trener warsztatu

Bydgoszcz

* tel. 722 170 502
malwina.tudorowska@gmail.com

Turek Mariusz
I i II 497
15.11.2024

trener

Warszawa

 

Tyralik-Kulpa Ewa
I/399
30.03.2029

trener warsztatu

Warszawa

 

Urban-Burdalska Marta
I/252
15.03.2023

trener warsztatu

Olsztyn

 

Walasek Ewa
I/165
II 465
24.06.2027

trener

Wrocław

* tel. 500 114 368
ewawalasek1@gmail.com

Walioszczyk-Urbaniak Katarzyna
I/340
07.11.2019

trener warsztatu

Katowice

 

Wąsała Maja
I/420
15.06.2023

trener warsztatu

Puławy

* tel. 698 738 070
febick@wp.pl

Wąsowska Jagoda
I/333
21.03.2019

trener warsztatu

Piaseczno/Warszawa

 

Węgrzynowska Joanna
I/27
21.04.2028

trener warsztatu

Warszawa

 

Wiechcińska-Szymańska Anna
I i II 137
21.04.2028

trener

Warszawa

 
Wieczorek-Trzeciak Olga
I/439
11.12.2026
trener warsztatu Warszawa  

Wieczorek-Tutak Lucyna
I i II 414
26.03.2021

trener

Warszawa

 

Wierzchowska Alina
I i II 192
26.03.2021

trener

Myszków

 

Wikieł Sławomir
I i II 274
16.03.2023

trener

Warszawa

 

Wilk Maciej
I i II 136
S 68
19.05.2028

superwizor

Kraków

* tel. 602 617 570
maciowilk@wp.pl

Willan-Horla Lidia
I i II 334
30.03.2029

trener

Olsztyn

 

Wira Aleksandra
I i II 459
07.11.2025

trener

Łódź

 

Wiśniewska Aleksandra
I i II 206
26.03.2021

trener

Warszawa

 

Wiśniewska Natalia Gabriela
I/374
26.03.2021

trener warsztatu

Wrocław

 

Wojciechowska Dorota
I/274
28.06.2024

trener warsztatu

Częstochowa

 

Wojciechowski Tomasz
I /133
II 442
29.03.2024

trener

Kraków

 

Wojciszke-Orska Ewa
I i II 388
26.03.2021

trener

Gdańsk

 

Wojnowska Małgorzata
I i II 326
19.05.2028

trener

Sicienko

* tel. 606 989 348
gosiawojnowska1@gmail.com

Wojtkowska Katarzyna
I/427
15.11.2024

trener warsztatu

Warszawa

* tel. 663 234 213
kat.wojtkowska@gmail.com

Wojtyła Teresa
I i II 275
26.03.2021

trener

Katowice

 

Wojtynkiewicz Ewa
I i II 484
19.11.2021

trener

Bydgoszcz

 

Wolna-Rojek Beata
I i II 389
25.03.2022

trener

Bytom

 

Wołoszyn Marta
I/54
26.03.2021

trener warsztatu

Koszalin

 

Worobiej Mirosława
I i II 312
19.05.2028

trener

Olsztyn

 

Wójcik Barbara
I/258
28.06.2024

trener warsztatu

Wrocław

 

Wójtowicz Jerzy
I i II 139
21.04.2028

trener

Wrocław

 

Wróbel Agnieszka Aleksandra
I i II 390
19.05.2028

trener

Bielsko-Biała

* tel. 608 609 533
agnieszka@ppit.pl

Wróbel-Sucharska Gorgonia
I i II 345
26.03.2021

trener

Bydgoszcz

* tel. 601 171 229
gw01@wp.pl

Wróblewska Grażyna
I i II 313
26.03.2021

trener

Bydgoszcz

 

Zabłocka Małgorzata
I i II 430
28.06.2024

trener

Bydgoszcz

 

Zagrobelna Agnieszka Anita
I/404
04.11.2022

trener warsztatu

Wrocław

 
 Zaleska-Stolzman Magdalena
I i II 45
S 45
26.03.2021
 superwizor  Kraków  

Zaremba Agnieszka Justyna
I/356
19.06.2020

trener warsztatu

Warszawa

* tel. 604 984 192
justynazaremba@gmail.com

Zarzycka Agnieszka
I/38
II 453
S 100
25.03.2022

superwizor

Warszawa

 

Zasada Liliana
I/182
II 435
15.11.2024

trener

Warszawa

 

Zawodniak Elżbieta
I/98
II 433
S 93
23.06.2028


superwizor

Katowice

* tel. 668 422 560
elatuiteraz@wp.pl

Zdrowak-Mrok Teresa
I i II 140
26.03.2021

trener

Bielsko-Biała

 

Ziemińska Izabela Ewa
I/400
30.03.2029

trener warsztatu

Warszawa

 

Zoń Edward
I i II 232
26.03.2021

trener

Kęty

* tel. 33 845 14 80

Zych Małgorzata
I/194
25.03.2022

trener warsztatu

Tarnobrzeg

 

Ździebło Kazimierz
I i II 449
S 104
20.06.2025

superwizor

Wrocław

* tel. 608 667 154
tel. 71 361 04 77
zdzieblo@superego.com.pl