Aktualność

OT PTP Bydgoszcz: WEBINAR Przymierze terapeutyczne jako podstawa skutecznej psychoterapii 13.06.2024r. 19:00

Szanowni Państwo,
w imieniu Zarządu Oddziału Terenowego PTP w Bydgoszczy zapraszamy Państwa na bezpłatny webinar o tytule "Przymierze terapeutyczne jako podstawa skutecznej psychoterapii", poprowadzony przez Panie Alinę Neugebauer i Annę Ciężkowską.

Webinar odbędzie się w czwartek, 13.06.2024, o godz. 19:00. Po zapisaniu się, otrzymają Państwo link z dostępem do webinaru.

Link do zapisu (aktywny do 12.06. godz. 20.00): https://forms.gle/9abSHQ1KDiHUrDDTA

 

Poniżej przedstawiamy Prowadzące webinar:

-----

Alina Neugebauer
Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.
Podstawowe szkolenie psychoterapeutyczne ukończyła w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.
Posiada certyfikaty:  
- superwizora psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego  
- psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
- europejski certyfikat psychoterapeuty EAP (The European Association for Psychotherapy) wydany przez Europejskie Stowarzyszenia Psychoterapii  
- psychoterapeuty ISTDP (Intensive Short-Term Dynamic Psychotherapy) w International Experiential Dynamic Therapy Association.  
- specjalisty psychoterapii dzieci i młodzieży

Doświadczenie zawodowe zdobywała początkowo w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii, Ognisku Szkolno-Wychowawczym, Ośrodku Pomocy Społecznej. Kompetencje zawodowe rozwijała współpracując z Laboratorium Psychoedukacji, gdzie przez ponad dwadzieścia lat prowadziła terapie indywidualne i grupowe oraz uczy psychoterapii. Jako superwizor współpracuje z Ośrodkiem Regeneracja, Młodzieżowym Ośrodkiem Pomocy Psychologicznej oraz Ośrodkiem Centrum w Warszawie, Ośrodkiem Relacje w Gdańsku, Specjalistyczną Poradnią Medica w Koninie i innych.
Na co dzień prowadzi psychoterapię indywidualną i psychoterapię grupową zorientowaną psychodynamicznie, a także sesje terapii ISTDP. 

 

Anna Ciężkowska 
Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu  
Podstawowe szkolenie psychoterapeutyczne ukończyła w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie.
Posiada następujące dyplomy i certyfikaty:
- superwizora psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
- psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
- kurs nauczyciela metody ISTDP (Intensive Short-Term Dynamic Psychotherapy) akredytowany przez International Experiential Dynamic Therapy Association  
- kurs Core Training metody ISTDP (Intensive Short-Term Dynamic Psychotherapy) akredytowany przez International Experiential Dynamic Therapy Association  

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Psychologicznej i Zespole Leczenia Środowiskowego w Białymstoku CENTRUM STASZICA, pomagając pacjentom z całego spektrum chorób i zaburzeń psychicznych oraz problemów psychologicznych. Była członkiem grupy superwizyjnej Jona Fredericksona (Waszyngton) i Patricii Coughlin Della Selva (Nowy Jork), brała udział w zaawansowanym kursie ISTDP u Josette ten Have de Labije (Berlin) w międzynarodowej grupie superwizyjnej. Aktualnie swoją pracę z pacjentami poddaje superwizji u licencjonowanego psychoanalityka Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego (Warszawa) oraz bierze udział w superwizji grupowej (Kraków).

Prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną oraz superwizję w podejściu psychodynamicznym i ISTDP w Punkt Psychologiczny w Białystok. Oprócz bezpośredniej pracy z pacjentami, tłumaczy warsztaty, szkolenia i superwizje z języka niemieckiego i angielskiego dla psychoterapeutów.


Więcej aktualności
Oddziały

OT PTP Bydgoszcz: WEBINAR Coś więcej, niż narzędzia. Rola relacji w terapii schematu 20.06.2024r. 16:00

Oddziały Różne

Webinar: EUROPSY - jakie znaczenie ma certyfikat? oraz DEPRESJA vs WYPALENIE ZAWODOWE oraz CHAD w ICD11

Oddziały

Olsztyn: Szkolenie dla interwentów 13-14.04.2024